·
Lv Ru En

munces modes

Kāzu kleita no interneta!

Ieraksts pievienots: 2017-04-06 09:59:53

Mīļās dāmas un cienījamās Līgavas!

Skopais maksā divreiz!

Esmu pāršuvusi vismaz 30 kāzu kleitas, kas pirktas internetā un secinājums ir viens, - ieguldītie līdzekļi, laiks un stress ir vienas kārtīgi šūtas kleitas vērts!!!

Atnākot pa pastu, tās ir attainojušas cerības tikai 2 gadījumos, - kad drapētais audums bija tik daudz, ka nebūtu izdevīgi šeit to iegādāties un tādu kleitu šūt pašām (baltais šifons), un otrā gadījumā - no ASV saņemta kleita bija ar tik perfekti piešūtām mežģinēm uz korsetes, ka tās bija grūti noārdīt vietās, kur jāiešuj korsete. Pārējos gadījumos tās nav attaisnojušas cerības: volāni pa "šķidru", kritums nav tas, svārku daļa piešūta zemāk kā bildē, korsete nepieguļ, mežģīnes nestaipās, utt. Bildēs, pie pirkuma, tās vienmēr izskatās daudz labāk un dzīvē diemžēl ir pavisam kas cits. Ļoti lēti audumi un nekvalitatīvs šuvums. Reizēm vienkārši pielīmēts, nevis šūts.

Par nožēlu, es zinu Rīgā divas iecienītas (!) līgavu kleitu studijas, kuru tērpus man ir nācies piekoriģēt, lai tomēr lielajā dienā nenotiktu kāda neparedzēta avārija, kur arī mežģines tiek līmētas gan pie plīvura, gan kleitas un korsetes netiek dublētas ar kārtīgu līmaudumu, taču summas par kleitām tiek ņemtas pieklājīgas, neatbilstoši individuālam pakalpojumu līmenim un izpildes kvalitātei. Man ir skumji, ka mani amata meistari nolaižas līdz zemai Ķīnas kvalitātei.

Meitenes, - esiet gudras un vērīgas! Cieniet sevi un nevelciet mugurā nekvalitatīvu kleitu savā Baltākajā Dienā!

 

Patiesā cieņā,

Iveta