·
Lv Ru En

munces modes

Kāzu tendences 2018!

Ieraksts pievienots: 2018-03-01 21:05:05

Sveikas, manas skaistās un neatkārtojamās Līgavas!

Jūs esat īpašas priekš manis tāpat kā kleitas, ko Jums radu. Tās nekad neatkārtojas un katrai ir kaut kas īpašs un piemērots tikai viņai!

Nāk jaunā sezona un gribu Jūs painformēt, ka šī gada jaunums ir apmetņi. Tie ir caurspīdīgi, no plāna, plīvura tilla un dekorēti ar mežgīnēm, sniedzas maksimums līdz viduklim, pāri pleciem un nosedz dekoltē vai kailo muguru. Tas atrisina kailuma piesegšanas sajūtu, kas reizēm rodas altāra priekšā.. to ir viegli noņemt un uzlikt.

Ir parādījušās arī kleitas ar kuplām, muskatieru tipa pieduknēm. Ar šķēlumiem, vai bez. Kā arī kleitas no pilnīgi gluda, stīva auduma, kur uzsvars ir uz siluetu un vienkāršību.

Saglabājas kabatas sānu vīlē, saurspīdīgums, podziņas, kaila mugura, dažnedažādas mežgīnes un šaurās nariņu tipa kleitas ar godē griezumu apakšdaļā.

Ja runājam par populārajām mežgīnēm, tad mode nedaudz mainās. Lielie zīmējumi, kas izskatās kā tetovējumi uz kailās muguras ir nomainīt ar smagnēju pērļu, akmeņu izšūvumu. Tad kleita var būt viscaur no spīdošajām mežgīnēm. Taču šīs vairs nebūs budžeta klases kleitas. Reāli izšūts audums, viscaur ar pērlēm maksā ~160€/m.

Taču man ir piedāvājums jaunās sezonas Līgavām. Es piedāvāju izšūtas ripsa jostas dažādās krāsās un toņos, kas akcentēs vidukli un papildinās Jūsu kleitu.

Jostas izgatavo izšuvēja Bella Ruda, kas mācās Francijas karaliskās izšūšanas skolā un jau gadiem izšuj jostas arī Katjas Shehurinas kolekcijām tikai no augstvērtīgiem materiāliem: Swarovsky elementi un upes pērles. Krāsas un motīvi ir ļoti dažādi un individuāli saskaņojami.

Lai mums izdodas burvīga sezona un neaizmirstamas kleitas! Ar prieku piedalos šo sajūtu radīšanā!

Iveta